Wynajem luksusowych Jaguarów na ślub

Jeśli szukasz samochodu do ślubu ta oferta jest dla Ciebie. Marzysz o oryginalnym i niepowtarzalnym aucie do ślubu? To od Ciebie zależy jakim samochodem pojedziesz w tym wyjątkowym dniu. Nasz Jaguar XJ do ślubu jest to samochód z charakterem, który podkreśli indywidualność pary i przyciągnie wzrok gości,a nawet przechodniów. Zaskocz swoich gości i podjedź pod kościół samochodem jakiego jeszcze nie widzieli. Eleganckie i wygodne wnętrze daje gwarancję komfortowej i bezpiecznej jazdy każdej Młodej Parze.

Przedstawiamy Państwu samochód Jaguar XJ w jednej z najwyższych wersji wyposażenia. Samochód o mocy 275 KM z napędem na tylną oś zapewni niezapomniane wrażenia z jazdy. Jasna skóra, wentylowane siedzenia, szyberdach, klimatyzacja pozwolą Wam poczuć się jak brytyjscy monarchowie. Zawsze elegancki oraz profesjonalny kierowca zawiezie Was w każde miejsce.
Oferujemy aż 8 różnych dekoracji samochodu do wyboru oraz tylko u nas aluminiowe tablice ślubne: MŁODA PARA, NOWOŻEŃCY, JUST MARRIED i to wszystko oczywiście w cenie!

Oferuję wynajem luksusowych samochodów brytyjskiej marki Jaguar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie samochody jak:

  • Jaguar XF
  • Jaguar XJ

Zadzwoń już dziś i zapytaj:

880 710 859

Posiadamy jeszcze wolne terminy na sezon 2020.

Serdecznie zapraszamy!!

SAM_6595.JPG